שירותי ייעוץ

יעוץ מקצועי

תכנון והדרכה נכונה

מסטר קרגו מספקת ייעוץ מקצועי מוקדם בתחום השילוח ועמילות המכס ומלווה את הלקוח משלב התכנון ועד הגעת המשלוח למחסן. הייעוץ כולל פתרון סוגיות שונות ומורכבות המתרחשות בתהליך, התמודדות עם מוצרים, פרוייקטים ומצבים ייחודיים ומאתגרים לפני או במהלך תפעול המשלוח. אספקת מידע מוקדם על תמחור, דרישות המכס והתמודדות מול הרשויות.

ייעוץ מקצועי 

  • ייעוץ מקצועי בתחום השילוח ועמילות המכס, ייעוץ פיננסי ועסקי.

  • ליווי הלקוח במסלול הייבוא והייצוא באמצעות אנשי מקצוע בעלי תודעת שירות גבוהה.

  • ייעוץ ראשוני ליבואנים וליצואנים מתחילים - מידע מוקדם ללקוחות אלו הופך את הצעדים הראשונים בעולם השילוח לתהליך פשוט יותר ועם מינימום תקלות או חוסר וודאות.

  • ייעוץ ליבואנים וליצואנים ותיקים בסוגיות ובמכשולים המתרחשים בתהליך היבוא והייצוא הקיים בחברתם, או בעת התמודדות עם מצבים ומוצרים ייחודיים ומורכבים, לפני או במהלך תפעול המשלוח. 

  • מידע מוקדם על מיסוי מוצר וחוקיות היבוא יכול להיות קריטי. מסטר קרגו יודעת להעמיד פתרונות, עצות והמלצות לסוגיות השונות, מול שלטונות המכס, ומול המשרדים והרשויות השונים.

  • תמחור עלויות המוצר וכדאיות היבוא שלו עם הבסיס לכל יבוא. ניתן להיעזר בנו גם בביצוע חישובים אלה שכן ביכולתנו להעמיד לרשותכם מומחים בתחום פיננסים, הביטוח והמימון.

מסטר קרגו מתפעלת מערך הפצה ותובלה מכל הנמלים לכל יעד במדינת ישראל.
האחסנה מתבצעת בשיתוף פעולה ובכל סוגי המחסנים, ביניהם: מחסן בונד, מחסן חופשי, מחסן מזון ועוד. ניהול מערך לוגיסטי מפותח - מקליטת הסחורה במתקני האחסון, ועד להפצה אל הלקוח.

למסטר קרגו עוצמה אווירית משמעותית. אנו מסוגלים להציע משלוחים מהירים ושחרור סחורות על בסיס שוטף, תוך יכולת מיקוח מול חברות התעופה ותמחור מותאם ללקוח. משלוחים בכל משקל וגודל, למגוון יעדים בעולם – door to door. רוצים ללמוד על היתרונות שלנו?

מסטר קרגו מתפעלת מחלקת שירותי עמילות מכס בתוך הארגון, מחלקת אישורים, רישיונות ומכון התקנים ייעודית, ומתנהלת מול נציגויות המכס בכל הנמלים. מטרתה לייצג את לקוחותינו ולחסוך מהם התעסקות רבה ומורכבת מול רשויות המכס בישראל.  

מסטר קרגו מתמחה בהובלת סוגים רבים של מטענים ימיים תוך התאמתם לדרישות הלקוח. אנו מציעים שירותי גרופאג'ים (LCL) מסודרים מנמלי המזרח, אירופה וארה"ב; פתרונות אחסנה, מו"מ והסכמים מול חברות ספנות. ללמדו עוד על שירותי ההובלה הימית של מסטר קרגו.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? לברר על שירות? או אולי ליצור קשר לגבי שירות קיים? אנחנו כאן לכל פנייה.
 
ניתן
להתקשר לטלפון מספר 
073-7108600 או למלא את הטופס הבא:

א.ב מסטר קרגו בע"מ -
שילוח בינלאומי ועמילות מכס

רחוב המלאכה 5,

אזור תעשייה צפוני, לוד 71100 

ישראל

מייל ליצירת קשר: info@MasterCargo.co.il

טלפון: 073-7108600  |   פקס: 073-7108601

  • LinkedIn
  • YouTube
  • Facebook

© 2020 Master Cargo.